Zajímavé odkazy


www.zs2hslavkov.cz - stránky naší školy, kde si můžete nejen najít odpovědi na otázky: Co dělat, když.....; stáhnout si Žádosti o uvolnění, také Odškodnění pojistné události, ale také přečíst si informace ze života naší školy a jiná důležitá oznámení


https://www.ddmhornislavkov.cz/ - stránky Družiny a Domu dětí a mládeže


https://www.hornislavkov.cz/ - stránky našeho města

https://www.jak-spravne-psat.cz/- stránky pro rodiče, kteří se chtějí dozvědět, jak docílit toho, aby jejich dítě správně psalo a jak důležitý je správný úchop pera či tužky!


www.msmt.cz  - stránky, kde najdete dokumety ve školství, stránky ministerstva školství


www.alik.cz - stránky pro děti od cca 4 do 13 let. Obsahuje on-line hry a pohádky pro nejmenší, internetové poradny, klubovnu a jiné...


www.child.cz - stránky nejen pro děti, ale celou rodinu. Najdete zde mnoh praktický rad, receptu, her a soutěží aj.


https://www.abicko.cz/   - Je to každodenní průvodce světem zábavy, přírody, vědy a techniky. Je to web časopisu generace 21. století ABC. Je pro všechny zvídavé kluky a holky, ale klidně i pro jejich rodiče.. 


www.albatros.cz - stránky, kde je možno objednat dětské knížky. Široká nabídka knih od Albatros. Neváhejte - stačí si jen vybrat.


https://www.detsky-web.cz/- Pro děti jsou zde připraveny omalovánky, které je možné vytisknout přímo ze stránek. K dispozici je mnoho on-line her proti nudě a děti se také samozřejmě mohou podívat na jednu z řady pohádek, které zde najdou.  


www.i-creative.cz - stránky pro tvořivé rodiče s dětmi, které se nedovedou nudit (omalovánky, vystřihovánky, vyrábění,...)


www.jablko.cz - Řada programů CHYTRÉ DÍTĚ je moderní pomůckou při uplatňování nových, efektivních vyučovacích metod. Základními principy těchto programů je nabývání poznatků vlastní rozumovou činností a tvořivostí.